Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a Pharmatex...

Mi a véleményetek a Pharmatex hüvely kapszuláról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem merném kipróbálni. Nem nyújt elég nagy védettséget.
2011. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta a pharmatex semmire sem jó.Mi pl.hónapokig próbálkoztunk és nem estem teherbe,de abban a hónapban igen mikor pharmatexet használtam :-)
2011. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és akkor mit ajánlanátok?? mondjuk ehhez hasonlót??
2011. máj. 16. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok,sajnos nem tudok neked ehhez hasonlót mondani,a doki nekem is csak a gumit mondta,sajnos nem igen van más lehetőség,mondjuk nekem nem hosszútávra lett volna rá szükségem mert babát szerettünk volna.Ha bővebben leírnád hogy miért ilyenben gondolkozol lehet jobban tudnánk segíteni!
2011. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem szörnyű. mindig kifolyt belőlem idő előtt. ráadásul az okos (mostmár ex) barátom kitalálta h gumival együtt használjuk. elolvastam a papírját és le volt írva h károsíthatja a gumi anyagát. még jó h nem lett belőle baj.

18L

2011. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!