Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik szedtek már Norcolutot,...

Akik szedtek már Norcolutot, leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Én vasárnap vasárnap vettem be az utolsót, 5 napig kellett szednem napi 2-t, mert február óta meg van őrülve a vérzésem. A szedés közben az utolsó két napon, máig számolva meg volt emelkedve a reggeli hőm 36.5-36.6-ra, ma viszont már ismét 36.2-36.3 volt, mint az alaphőm lenni szokott. Valamint hol gyengébb, hol erősebb alhasi fájásaim vannak, mint mielőtt meg szokott jönni. Lehet ez annak a jele, hogy nemsokára megjön vagy ez valami más? (Mert ugye ez nem valódi menstruáció, és ilyenkor is produkálhatok ilyen tüneteket, vagy valami gond van?) Doki azt mondta, hogyha két héten belül nem jön meg, akkor keressem fel, addig legyek türelmes, de én már most aggódok.
2011. máj. 11. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor is produkálhatsz mensiszerű tüneteket, mert ugyanúgy leválik a nyálkahártya. Tényleg legyél türelemmel, ha már érzed az előjeleket, vszínűleg meg fog jönni. (Plusz a hőd is leesett).
2011. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Én is azt szedek most,napi 2x1-et , még van belőle 11 szem, és már kb. 2 napja este fele vagy napközben is begörcsöl az alhasam. Úgy érzem magam mint aki hizott vagy 20 kilót...De türelem túl leszünk rajta, nekem orvos azt mondta gyógyszer után 4. napra meg fog jönni.

2011. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanilyen volt, csak az aggaszt, hogy én már nem szedem, és nem vérzek, de a hasam az fáj, olyan mintha fel lennék puffadva ott alul és a hőm is leesett :(
2011. máj. 11. 13:41
 4/6 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok,én is fel vagyok puffadva, bár a hőmet nem mértem és nem mérem. Engem hormon miatt küldtek vérvételre, én most amiatt parázok, normál érték van mindenhol de az LH/FSH arány nem tudom jó-e.

neked nem kellett menned vérvételre?

2011. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nekem csak szimplán megnyomkodta a hasamat a doki, kérdezte csináltam-e terhességi tesztet. Mondtam neki, hogy mióta rendetlenkedik a menszim, kb. 20-at elfogyasztottam, mind negatív lett. Ennyi volt a vizsgálat.
2011. máj. 11. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam előző hónapban, abbahagyás utáni napon leesett a hőm, de csak 3 nappal később jött meg.
2011. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!