Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy a menstruác...

Előfordulhat, hogy a menstruáció közbeni szex miatt nem nagyon akar elmúlni a mensim?

Figyelt kérdés

1 hete jött meg a mensim. 5. nap amikor azt hittem már nincs semmi, lefeküdtem a barátommal, majd szex közben ismét elkezdtem vérezni :S

Másnapra úgy tűnt elmúlt és megint együtt voltunk és akkor is tiszta véresek lettünk. Még most is van néhány barnás csepp a betétemen. hüvelygyűrűt használok már fél éve.

terhesség lehet a háttérben? Eddig mindig rendesen használtam a gyűrűt.

Ma meg úgy begörcsölt a hasam mint mikor megvan, de most estefelé kezdett el fájni :S


2009. márc. 10. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem higiénikus a menstruáció alatti szex,

val.szeg fertőzés keletkezett, fordulj orvoshoz.

2009. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ezen ne aggódj semmit. Nekem is volt olyan hogy már alig volt és szexeltem, de utána aztán niagara, véreztem elég rendesen. Biztos valamiért azért lehet mert ott bennt megpiszkálják a pasik az izéjükkel.
2009. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen valóban tudom, hogy nem valami higiénikus a mensi alatti szex, de mint már mondtam azt hittem elmúlt, egész nap nem volt semmi és mikor együtt voltunk egyből elkezdtem vérezni. És másnap is ugyanígy
2009. márc. 10. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
ne csinálj belole problémát, hogy higénikus vagy sem, van akinek éppen hogy akkor esik a legjobban. ezt már tobbtol is hallottam.lehet, hogy a ciklusod kissé tovább tart, ez fiatalonál nem ritka, nekem is volt ,hogy hét-nyolc napig is eltartott, kulonosen, ha meg voltam fázva
2009. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!