Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem mehet a vizbe? Az...

Mért nem mehet a vizbe? Az egyik oszt.társam(lány)azt mondta, hogy szivesen jönne a táborba, csak "nem mehet vizbe és igy mi értelme"..

Figyelt kérdés
azt tudom ha menstruál akkor nem mehet de az egy hónapba egyszer van.:S főként lányok válaszai tkérem!előre is köszi:D
2009. márc. 10. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Azért nem mehet vízbe mert menstruál és az kb. egy hétig tart, ilyen egyszeru! És gondolom nem akarja, hogy fertozést kapjon miatta, mert az egy "nyílt seb"... Amúgy is hogy nézne már ki ha úszna és jonne a vér belole? :D
2009. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom már beállt és tudja mikor jön meg neki, és lehet pont akkorra esik a tábor is, én is így leszek, de azért nem hagyom ki, medence nélkül is jó buli. ezt mondd meg neki, már ha szeretnéd, h menjen. ;)
2009. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy szégyenli a testét
2009. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg bőrbetegsége van, ami miatt nem mehet..

Az első válaszolónak üzenem, hogy már feltalálták a tampont..

2009. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az első vagyok, de lehet hogy feltalálták de nem minden tini lány tudja használni. unokatesom 15 éves, és ő sem tudta így nekem adta.( Pedig mini - ami lehet, hogy nem az én méretem, de nincs sok vérzésem , és elég. )
2009. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy érzékeny a bőre, mint az egyik barátnőmnek, aki a Balaton mellett lakik, de még soha nem volt benne, pont emiatt
2009. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Ha amúgy szokott strandolni, akkor épp akkor lesz meg neki, ha alapból nem megy medencébe/tóba, akkor valami bőr betegség, amit átad, vagy kialakul nála.

2009. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!amugy biztos h nem szégyenli a testét:Digen szeretném h jönne és meg mondom neki h úszás nélkül is jó a buli(13 éves)

mégegyszer kösz

2009. márc. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!