Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor menstruálok lehet...

Amikor menstruálok lehet fürődni? Vagy inkább zuhanyozzak-e?

Figyelt kérdés
Fontos!
2011. máj. 6. 18:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Orvosok és hasonlók egyöntetűen úgy vannak vele, hogy nem ajánlott fürdeni. Eleve, a nyitott méhszáj miatt a víz se jó. Amúgy meglepődnétek, mi minden tanyázik a kádban, hiába a Domestos és társai. Egy e-colit vígan el lehet akár kapni, ha valaki fogékony rá. Meg eleve a víz is lehet bugos. :S (bár hálistennek ritkán)

Na meg nekem nincs gusztusom vérdarabokat halászni meg benne fürdeni. :D De ez egyéni megítélés kérdése.

Tamponnal lehet, de az sem ajánlott, viszont közvetlen előtte-utána csere mindenképp.

2011. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs sajnos zuhanyzónk, és kénytelen vagyok fürdeni, de nagyon gyenge vérzésem van 4 napig.
2011. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Úristen, én soha de soha nem fürdenék menzesz alatt, gonfdolj bele, a saját véredben üldögélsz, ami a puncidból folyik pfujjj!! Undorító, én mindig lezuhanyzok, langyos vízzel megmosom magam "ott" is és akkor sokkal tisztább leszek és egy darabig nem is folyik.
2011. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!