Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megéri 65/A melltartót hordani...

Megéri 65/A melltartót hordani 12 évesen ha nem hordok később lóghat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Lógni attól fog ha a nem létező, de növésben levő melledet melltartó alá szorítod.

Teljesen fölösleges ekkora mellre a melltartó. Inkább csak valami kis toppot vegyél fel.

2011. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Ez inkább nevetséges és szánalmas..van ilyen kis méret is?? Azt hittem 70 A-s a legkisebb..ennél kisebbre minek melltartó?
2011. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 tetris ***** válasza:
50%
A 65A méret olyan nevetségesen kicsi, hogy nem is érdemes venni se, és viselni se ilyet. A lógás mértéke nem ettől függ, hanem inkább alkati dolog. Nem nagyon lehet elleni tenni semmit.
2011. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
12 évesen a nem létező mellre melltartót hordani tök felesleges.
2011. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyet értek az összes előttem szólóval.
2011. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
30 elmultam , sosem hortam melltartot es nem log a mellem.
2011. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

tényleg elég gáz ha valakinek "nincs melle" de úgy csinál mintha lenne -.-"

az pedig hogy később mennyire fog lógni a melled,nem azon múlik hogy milyen korán kezdesz melltartót hordani,és nem is a gravitáció miatt,hanem attól hogy öregkorra az izmok "elpuhulnak",megnyúlnak <- ettől fog megereszkedni

2011. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem fog lógni később akkor sem, ha hordasz melltartót és akkor sem, ha nem, mindkettő csak babona.

Viszont teljesen felesleges hordanod! Én 16 évesen vettem az első melltartómat, 70/A-s volt. Nem azért, hogy tartson, mert nekem is felesleges volt, hanem egyszerűen mert tetszett. :)

Az sem igaz, hogy attól lóg, ha melltartót hord az ember. Én azóta mindig hordok, harmincon felül vagyok már és még picit sem lóg. :)

2011. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
enniy:D
2011. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Akkor hordj melltartót, ha akkora melled van, hogy tartani kell.
2011. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!