Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy gond, ha barnázáskor...

Nagy gond, ha barnázáskor kezdtem el a fogamzásgátlót? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Szóval azt hittem megjött és elkezdtem szedni,de két napig barnáztam,majd utána jött meg rendesen. Nagy probléma,h nem úgy kezdtem el,h amikor már intenzív és rendesen megjön?

Valamint ma olvastam,h ha valakinek anovulációs problémája van,tehát nincs peteérése,vagy össze vissza van és úgy szed fog.gátlót,h a gyógyszer mégjobban bezavar és később nem tud vagy csak nagyon nehezen teherbe esni? ? :/


2011. máj. 3. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

"T. Doktor Úr!

Igaz az, hogy ha vkinek nincsen peteérése, vagy nem szabályos, és elkezd fogamzásgátlót szedni, akkor a gyógyszer még jobban bezavar, és esetleg később nem, vagy csak nagyon nehezen tud teherbe esni?

De olyat is olvastam már, hogy ha vkinek nincs szabályos vérzése és nem tud teherbe esni, akkor egy rövid ideig fogamzásgátlót szedetnek vele, mert utána nagyobb az esély a terhességre.

Most melyik az igaz?

Köszönöm előre is.


Mindkét hír igaz. Az első a tartós szedésről, a második rövid ideig tartó gyógyszerbehatásról szól. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

"

2011. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!