Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mért van? (Kérdésed túl...

Ez mért van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem menstruálok. Lassan 4 hónapja van fehérfolyásom. 2 hete olyan halvány barna lett. Szaga nincs, nem is viszket, csípni se csíp. Ez mért van? Ugye nincs gond? :(

12/l


2011. ápr. 27. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs szaga és nem csíp akkor csak arra figyelmeztet, hogy nemsokára rendesen meg fog jönni... főleg, hogy már barnázol is :) Akárhova mész mindig legyen a táskédban pár darab betét, mert sose lehet tudni hol jön rád! Meg ha gondolod beszerezhetsz egy görcsoldó gyógyszert (mondjuk nos-pa) mert lehet h erősen fogsz görcsölni az első napokban. Nekem a mensi első napja majdnem mindig görcsölős.
2011. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké. megnyugodtam. :) görcsölni még nem görcsölök és az a fura, h én elég sokat szoktam, de mostanában nem. :/
2011. ápr. 27. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyen nálad mindig betét, mert bármikor megjöhet a menstruációd.
2011. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még az is eszembe jutott, hogy tampont véletlenül se használj még pár évig, főleg ha még nem menstruáltál és amúgyis csak 12 vagy. Betétet meg ha lehet ne a legkisebbet vegyél mert a kezdeti időkben nagyon sok vér ki fog jönni, de ettől nem kell megijedned. A továbbiakban pedig mindig az első 1-2 nap nagyon erős lesz. Éjszakára tegyél fel betétet plusz wc papírt vagy lapokból álló vatátt hajts össze jó vastagra és azt is tedd közvetlen a vaginád elé, mert lehet, hogy át fogsz ázni reggelre.
2011. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg nem csak estére jó praktika hanem pl iskolában, vagy kiránduláson amikor nehéz betétet cserélni. De mindig figyelk oda, hogy azért ha lehet ne hagyd túl sokáig bent a betétet.
2011. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat. neeem, tamponra nem is gondoltam :)
2011. ápr. 27. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és innentől kezdve testieg kész vagy az anyaságra... ez persze csak biológia, messze nincs kész az ember ilyenkor. Szóval majd ha lesz szexuális kapcsolatod (nem mostanra gondoltam hanem majd ha érettebb leszel) ne felejts el védekezni. Ja és inkább majd óvszert használjatok mint fogamzásgátló tabit mert az szézcseszi a szervezeted! :)
2011. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!