Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Eddig 5 vérzésem...

Mit tegyek? Eddig 5 vérzésem volt és pár nap eltelt köztük, egy ideig barna folyásom is volt. A vérzések 3-4 cseppek voltak. Most akkor meg fog jönni, vagy már meg is jött? Betétet horgyak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.
2009. márc. 6. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy a vérzéseid között pár nap telt el? Nem havonta menstruálsz? És tényleg csak pár csepp volt? Én még ilyet nem hallottam, én elmennék egy nőgyógyászhoz. Vagy nem jól értelmezem amit leírtál?
2009. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem menstruáltam soha.
2009. márc. 6. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltételezhető, hogy ez lehetett az első menstruációd. Szerintem kb. egy hónap múlva fog megjönni "rendesen". Legalábbis, ha vissza gondolok nálam is az első kevesebb volt és talán barnás is. De ha amit leírtál eltart kb. 2 hétig az szerintem nem normális, menj el tényleg egy dokihoz, az lenne az igazán megnyugtató. Használj tisztasági betétet és a táskádban legyen egy intimbetét is a biztonság kedvéért. Később már úgyis tudni fogod, mikor jön meg, szerintem érdemes lesz egy kis naptárban vezetned. Egyébként a hasad nem görcsölt, fájt?
2009. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szokott fájni a hasam , de nem olyan vészes
2009. márc. 6. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fájt is a hasad akkor biztos mensi volt, de én elmennék dokihoz, ha nem akarna elmúlni 2 hétig.
2009. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!