Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik már több mint...

Miért nem múlik már több mint 1 hónapja el a menstruációm?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és már több mint 1 hónapja megvan, és nem tudom mi bajom van. most például nagyon vérzek, de 5 napja csak kis vér jött.Anyukámnak szóltam, ő azt mondta hogy várjak míg beáll, de kérlek segítsetek, meg vagyok ijedve!
2011. ápr. 25. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

te jó ég!ez egyértelműen kóros dolog

én 10 nap után orvoshoz mentem volna

azonnal keress fel 1 nőgyógyászt

2011. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A problémával el kéne menni gyermeknőgyógyászatra -ha nálatok nincs akkor nőgyógyászatra- Nem természetes dolog, hogy egy mesi 30 napig vagy még tovább tartson. Figyelj rá mert a nagy vérveszteségtől könnyen kialakulhat vérszegénység is.
2011. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
menni is fogunk, csak muljon már el. mert mostis már nagyon félek hogy valami nagy baj van. Amúgy szedek orvosságot. Még annyi hogy jó most sokáig van, de van amikor 2 hónapig nem jött meg..
2011. ápr. 25. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, hogy két hónapig nem jön meg és utána "behozza a lemaradást". Nem úgy kell elképzelni a mesit, hogy annak a vérnek ki kell folyni a következőnél. Eleinte előfordul, hogy több hónapig nem jön meg, de a következő mesi nem tarthat hónapokig. Szerintem nem kéne várni, hogy elmúljon minél hamarabb keresd fel a dokit!
2011. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért vársz az orvossal, hogy elmúljon? Az ember nem megvárja amíg meggyógyul és utána megy a dokihoz.Éppen azért mennél, mert ez nem normális.

Kérj időpontot erre a hétre és minél előbb menjetek el.

2011. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, de hamarabb mentem dokihoz. Nem mondott semmit, hogy súlyos beteg lennék vagy valami, felírt vérzéscsillapítót és pár nap múlva el is múlt. Úgyhogy minél hamarabb menj el te is dokihoz, gondolom nem kellemes az hogy mindennap megvan, és így nem kéne addig szenvedned.
2011. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

azt hittem hogy ilyenkor mindig utána mennek az emberek dokihoz,de nézzétek el, még nem voltam sose XD

köszi a válaszokat, akkor hamarosan kérek időpontot :)

2011. ápr. 25. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
rendben, 15 éves vagy. De anyukád mondhatta volna. Jó hogy már elég nagy vagy és elintézed magad.
2011. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
anyukám mondta hogy neki is volt hasonló, de várt és neki állandósult. Ma már mindenki máshogy reagál mindenre mint akkor:)
2011. ápr. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!