Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy elég kinos kérdés, miért...

Egy elég kinos kérdés, miért viszket? 16éves lány vagyok és 1 éve párom van mult héten feküdtünk le utoljára egymással és ezen a héten hétfön észre vettem hogy elégé viszket a szeméremajkam!

Figyelt kérdés
elégé kelemetlen érzés és nem tudom hogy mitöl van ??!! elégé megijedtem !! elég zavaro És biztos hogy nem higéniai okok miatt van a baj! mit tegyek? vagy ez mitöl lehet? mi ez egyáltalán?
2009. márc. 5. 16:03
 1/4 anonim válasza:

nekem ugy 2 hete voltak ugyenezek a tunetek...



elmentem nodokihoz es kivizsgaltak..."semmi baj"om nem volt...azt mondtak az ilyesmi magatol is helyrejon....valami olyan fertozes lehet, hogy peldaul nem tiszta a fiu keze mikor ujjaz(felelotlenseg) , vagy hasonlok.



nem kell parazni



de ha 2heten keresztul nem jon hejre es a tunetek fokozodnak akkor menj orvoshoz:)



udv.Berny

2009. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
amugy enis 16 vagyok:P
2009. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, ha tenyleg nem higieniai problema, akkor bizony itt valaki felrement...
2009. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is most volt ez a múlt héten és már volt is. Semmi gáz, lehet, hogy csak valami bacikat szedtél össze, ha nem múlna el, vegyél Canestent és azzal kend be! Nekem legalábbis segített.
2009. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!