Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami nem jól működik nálam...

Valami nem jól működik nálam az tuti! Mi okozhatta az elhúzódó vérzést, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Röviden a történetem: A menstruációm február 13-ra vártam, na de! Február 6-án elkezdtem barázgatni-picit vérezgetni (elég volt egy darab betét egész nap).Ez tartott 8 napig vagyis 14-éig.Utána 1 hétig semmi,majd megjött rendesen és még azóta is tart(már 1 hete megvan).Ez nagyon furcsa,mert nekem általában 4 napig szokott tartani,most meg már hét napja tart és elég intenzíven még mindig! Amúgy az ölem nem igazán fájt egyszer sem,tehát bizom benne,hogy nem komoly a baj.Valakivel előfordult már ilyen? Tudom,hogy a doki tud erre pontos választ adni,de majd csak keddre kaptam időpontot.Addig is szívesen várom a tapasztalataitokat!
2009. márc. 5. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Többek között hormonális problémák és/vagy gyulladás szokott ilyen elhúzódó vérzést okozni. Arról, hogy pontosan miről van szó ennyiből nem lehet megállapítani.
2009. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Az egy héttel a mensi előtti barnázgatás általában a beágyazódás jele.Erős vérzés pedig a korai spontán vetélés jele.Lehet,hgy "bebabázódhattál" az előző ciklus alatt?csak mert nekem már volt ilyen.ugyanez.és az ezt jelentette.
2009. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: lehetséges,hogy a hormonokkal nincs valami rendben,de 4 hónappal ezelőtt voltam hormonellenőrzésen és az eredményeim jók voltak,ezért nem tudom most mi lehet ez?!

Második válaszolónak: Igazából már nagyon szeretnénk babát,de most mégis vigyáztunk,mert jövő hónapban megyek egy kisebb műtétre(nem ezzel kapcsolatos) és addig nem akarok teherbe esni,majd csak utána.De,ha igy össze-vissza van meg nem fog sikerülni olyan könnyen,mint gondolta.Pedig pár hónapja még teljesen rendbe volt a ciklusom,ezért is van annyi megválaszolatlan kérdés a fejemben ezzel kapcsolatba.

De azért köszönöm,hogy írtatok.Üdv

2009. márc. 5. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:

En is teljesen ketsegbe vagyok esve es a dokik nem segitenek. Nekem 3-4 eve van, hogy minden mensi elott 5-6 napig tarto barnas pecsetlo verzesem van. Utanna megjon rendesen a mensi es nagyon eros. Tobb orvosnal is voltam, de mind azt mondta, hogy semmi bajom. Csinaltak hormonvizsgalatot, hasi es huvelyi ultrahangot, rontgent es nem talaltak semmit.

Az egyik orvos azt mondta, majd ha terhes leszek, magatol elmulik es rendbejovok.

Nagyon zavaro, hogy ket hetig minden honapban folyik belolem valami es az orvosok szerint normalis. Mar nem is merek mesik orvoshoz menni, mert tuti hulyenek neznek a kornyezetemben. Pedig en tudom, hogy valami baj van.

Remelem, neked kideritik es utanna megirod mi volt a baj.

Sok sikert az orvosnal!

2009. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pár hónapja azzal kerestem fel a dokit,hogy menzisz előtt néha jelentkezik (5-6 nappal előtte) barázgatás,kevéske vérzés.Akkor ő hormonzavarra gondolt,de mikor az eredményeim jók voltak nem küldött további kivizsgálásra,csak annyit mondott,hogy minden rendben.Kicsit félek,hogy most sem fog sokkal többet mondani,de majd a sarkamra állok és menmondom,hogy igenis itt baj van! Ja és ígérem megírom mi volt a dokinál.
2009. márc. 5. 15:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Megmondom-ot akartam írni.
2009. márc. 5. 15:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Hali! Na végre gépközelben vagyok. Nos voltam tegnap dokinál,de nem mondott semmi különöset.Megultrahangozott, azt mondja nem lát semmi rendeleneset,csak tüszőket,mert vszínű peteérésem van.A vérzésre azt mondja biztosan cisztám lehetett és az fakadt ki és pucolódik.Nem kaptam egyáltalán gyógyszert!!! Még mindig kicsit vérzek nem sok,de van.Holnap lesz két hete,hogy megvan! A dkoi csak annyit mondott, ha megint erősödne a vérzés menjek vissza egy újabb ultrahangra.Egyszóval ugy jártam,mint te.
2009. márc. 11. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!