Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok lactofeel...

Tapasztalatok lactofeel hüvelygélről?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom javasolta. Mindig beszedek valami bacit. Használja valaki megelőzésre? Tényleg jó?
2011. ápr. 22. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Használtad? Érdemes megvenni? Szerintem kissé borsos az ára....
2011. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Még nem használtam. Szerintem is elég drága ahhoz, hogy minden hónapban használjam megelőzésre.

2011. júl. 12. 21:08
 3/7 anonim válasza:
100%

Hello! a legjobb amit eddig használtam. Az összes többi (joghurt+tampon, tejsav, gynophilus stb)semmire sem jó, ez viszont azonnal használt! Mindenképp próbáld ki.

Nekem nem volt semmilyen fertőzés vagy baci, viszont folyásom mindig volt és ez zavart, ez megoldotta.

2011. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is használtam és nagyon szupi nekem is bevált pedig előtte én is kipróbáltam mindenfélét azonnal hat nagyszerű érzés az ára meg akkor kit izgat!:)
2011. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem marhára csípett és nem használt
2011. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi 2 hétben sűrű fehér/sárgás, szagos folyásom volt, egy napig viszkettem kicsit, a doki pont a lactofeel hüvelygélt írta fel nekem. Most első nap után pozitív véleménnyel vagyok róla, engem nem csípett, és nagyon egyszerű a használata is. Már szaga sincs a folyásomnak, szóval eddig nagyon tuti.

Kérdés, hogy el is tünteti-e a bacikat, és visszatér a normál folyásom is, de eddig minden oké. :)

2013. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és elképesztő ritka hogy nekem hasson valami nőgyógyász által felírt hüvelykúp/gél. (utolsó voltam)
2013. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!