Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal mellemen 2 mellbimbó...

A bal mellemen 2 mellbimbó van a jobb mellemen pedig befelé fordul. Nagyon ciki szerintetek? Félek hogy ha lesz barátom ez visszataszító lesz neki.16/L Nagyon el lettem cseszve 16/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 12:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%

Ez úgy néz ki, hogy a fölöslegesek azok kisebbek, néha alig látszanak, 1-2 tud lenni plusszban talán, de jó képet róla én se tudok. Azon a vonalon jelenhetnek meg, ahol a disznóknak is van, azaz van 2 függőleges vonal ami átmegy a melleken és a hason, és azon van valahány vízszintes beosztás. Néha a régi gének kifejeződésre jutnak, pl. amikor farokkal születik valaki, vagy hegyes füllel, ez is olyan jelenség asszem.

A befordult az meg olyan, hogy befordult, de ilyet sztem még neten is szoktam látni. (ahol a meztelen nőket általában :P)

2014. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!