Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak nekem van ilyen erős...

Csak nekem van ilyen erős folyásom?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és már elég régóta kb 4 éve erősebb a folyásom mint egy átlagos lánynak. Minden nap vékony betétet kell hordanom és ez nagyon zavar. Ez miatt is csak akkor fekszem le a barátommal ha előtte lezuhanyozom. Mondjuk ez nem is nagy gond mert szex előtt mindig zuhanyzom mert egyébként is zavarna ha nem lennék "tiszta" de azért mégiscsak rossz. Picit sárgás színe van de nem erős és nincs szaga. Ez természetes néhány lánynál vagy csak nálam van ilyen? Elég rossz de dokihoz nem szeretnék menni mert nem érzem h valami fertőzés lenne. Elég későn jött meg a menszeszem azthiszem 15 voltam de ez a folyás már előtte jelentkezett nálam. Én úgy tudom ha egy lánynak nincs meg a menszesze akkor nem hord betétet a mindennapokban. Nekem sajnos kell minden nap 1 vékony betét. Miért van ez?
2008. febr. 11. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de 4 éve naponta hordasz betétet (ami már csak így magában vígan vezethetett mégis egy fertőzéshez), de "dokihoz nem szeretnél menni"? El kell menned, baromi sokminden függ tőle! Ugye te sem akarnád kockáztatni mondjuk a meddőséget? Én nem akarlak ijesztgetni, isten ments, de nem akkor lennél biztos a dologban? Itt mi írogathatunk millió verziót, egyik sem biztos, hogy igaz lenne. Szó, mi szó, menj el nődokihoz. Amúgy is évente kell mostantól járnod rákszűrésre.
2008. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A sárgás folyás nem normális, hidd el meg kellene nézetned magad, amúgy is nemi életet élsz, nem árt ,ráadásul így a párodnak is adsz a bajból:-(

Lehet hogy nem viszket, de csak ha simán fehéres lenne azt mondom oké, de Te írod, sárgás, az nem jó.Lehet kis baci, ne húzd, mert tényleg meddőséghez vezethet Az igaz hogy van akinek erősebb a folyása, de fehér.Nem kell így leélned az életed.Vigyázz magadra,még fiatal vagy!

2008. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is ez van megnézte nőgyógyász hogy mivan velem voltam rákszűrésen és SEMMI ha lenne akkor kimutatta volna!
2009. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!