Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet nyúlós a mensis vér?

Mitől lehet nyúlós a mensis vér?

Figyelt kérdés
Pénteken kellet volna megbetegednem,de csak ma jött meg.Ez sem rendes vérzés,hanem barnás,kevés,szinte csak a papíron látszik.Van benne piros is ami olyan átlátszó nyúlós valamivel van keveredve.Olyan mint peteéréskor a tojásfehérje szarű váladék.Bocsi a részletességért!A terhes teszt negatív.Már péntek óta fájdogál a hasam,de inkább a derekam.Az előző mensim 1 nappal korábban jött meg,és szinte ugyanilyen volt csak valamivel több.Szerintetek mitől lehet ez?Dokihoz csak 16.-ára kaptam időpontot.Peteérésem is volt februárban,mert észrevettem a nyúlós váladékot.
2009. márc. 3. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a mai a mensid 0. napja és a holnapi rendes vérzés lesz az 1. nap. Nem kell megijedni, velem is volt már így.
2009. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy igazad lesz,mert én terhességre gyanakszok,de nagyon nem akarom!Azt elfelejtettem írni,hogy az előző mensim is csak 2 napig tartott.A hasam általában mindig jobban fáj vécézés után.Én ezt már nagyon nem értem
2009. márc. 3. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!