Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudnám kúrálni magam?...

Mivel tudnám kúrálni magam? Lent kifejtem!

Figyelt kérdés

Tegnap este óta híg a székletem, szinte olyan mint a víz. Nem mondanám, hogy ez hasmenés, mert nem megállás nélkül ültem a wc-n. Tegnap este volt kétszer, és ma hajnali fél hatkor szintén kétszer. Mit egyek/igyak?

Semmi étvágyam. Már a második nagy bögre teát iszom + főztem magamnak sóba-vízbe krumplit, összetörtem, és kevés vajat tettem hozzá. Nagy nehezen kb. 5-6 kanálnyit tudtam csak nyammogni. Gyümölcsöt lehet ilyenkor enni? Fontos lenne, hogy holnapra meggyógyuljak, mert elutazom.

Köszönöm a segítséget!


2011. ápr. 17. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcsből legjobb, ha almát lereszelsz és azt eszed, reszelhetsz bele háztartási kekszet is. / Az alma csak reszelve használ ilyen esetben/ A banán is nagyon jó hatással van ilyen esetben. A sóban vízben főtt krumpli is nagyon jó, de ne tegyél bele vajat. A párolt sárgarépa is fogyasztható ilyenkor.
2011. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. ápr. 17. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Actimelt :D
2011. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ideges vagy? Mert akkor kb. széntablettával tüneti kezelés max., de az idegesség forrásával kell szembenézned. Nem az úttól parázol pont?
2011. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


De igen. Mármint ideges vagyok, de nem az út miatt (sajnos az utat is le kellett mondanom :()

Az a helyzet, hogy a dédnagymamám kórházba került, és emiatt vagyok ideges. :(

2011. ápr. 18. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!