Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mi? Félek! (Kérdésed...

Ez most mi? Félek! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Hétfő óta ilyen sárga/halvány barna folyásom van. Még nem menstruálok, de fehér folyásom nagyon sok van. Nincs szaga nem csíp, nem viszket. Most viszont a fehér folyás elmúlt és helyette ilyen színű folyásom van. Ez mi? Másnak is van ilyenje? Mit csináljak?

11/L


2011. ápr. 16. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi egyéb tünet, akkor lehet, hogy lassan meg fog jönni. Ha esetleg lesz plusz tünet, pl. viszketés, csípő érzés, fájdalom, vagy csak nagyon sokáig tart ez az állapot, akkor érdemes lenne elmenni orvoshoz.
2011. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni,meg amikor olyan időszakom van,hogy többet járok pisilni,vagy nem tudom annyira megtörölni,esetleg épp erősebb a fehér folyásom,olyankor nekem is maga a fehér folyás a betét miatt,sárgássá válik.De olyan is volt hogy barnás volt a folyásom,de utána nem sokkal megjött a havim.Szóval nincs semmi bajod szerintem.Inkább azt jeleni nagylány leszel.Ja az első barnázásom nekem 2-3 hétig tartott és utána lett csak mensim,de előszőr még az első vérzésem kb. fél óráig narancssárgás,barnás nagyobb mennyiségű folyás volt és után teljesen vér színű lett.Szóval meg fog jönni.
2011. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszi. nem tudom h érdemes e elmenni orvoshoz. :(
2011. ápr. 16. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes, de már jó párszor kiírtad ezt a kérdést.
2011. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!