Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Wc-kor miért jön ki fehér...

Wc-kor miért jön ki fehér cucc a hüvelyetekből?

Figyelt kérdés

tudom gusztustalan a kérdés de mikor nagywcek,gondolom a nyomás miatt a hüvelyemből néha távozik fehér váladék.

ha nincs semmi a hüvelyváladékomban(tenyésztés eredménye)

akkor miért van ez a váladékozás .


2011. ápr. 15. 18:15
 1/7 A kérdező kommentje:
KÉRDÉSBEN:HÜVELYEMBŐL***bocsi
2011. ápr. 15. 18:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudom a választ, de erre kíváncsi vagyok.
2011. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az is fehérfolyás, és az erőlködéstől jobban jön.
2011. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, nekem is ilyen, és nekem is most volt tenyésztésem, teljesen negatív.

Amikor erőlködsz, akkor kipréseled, ami benne van. Ha menstruálsz, és erőlködsz, akkor is jobban jön.

2011. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen menzeszkor is így van!

utolsó: te úgy érzed megyógyultál? minden rendben van?

engem zavar ez a váladékozás nekem baci volt benne de azt most már nem mutatták ki azt hittem hogy el fog múlni a váladékozás,de nekem még mindig van,:(

2011. ápr. 16. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna. Tinikorom óta nagyon sok fehérfolyásom van. Vmikor krémesebb, vmikor vizesebb állagú, de mindig van, és elég sok. Mikor régebben voltam orvosnál, nem mondott rá semmit. Most egy másiknál voltam, ő alapból csinált váladékvizsgálatot. Azt mondta baktérium, adott kúpot. Visszamentem kontrollra, negatív lett.

De a folyás megmaradt. Szerintem mi egyszerűen ilyen alkatok vagyunk. Mindenkinek van vmennyi folyása, vkinek több. Hát pl. nekünk.

2011. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez érdekes!!

amúgy nekem a bugyim nem szokott elázni ,meg nem kényelmetlen,csak napi szinte folyik a cucc:S

de hát nincs benne semmi,

jah és nem használok intimbetétet emiatt.

2011. ápr. 16. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!