Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van-e káros hatása az análszex...

Van-e káros hatása az análszexnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 05:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Gyakorlatilag igen.Ha a fenékröl beszélünk.Mert ha elég sürrün használjuk a fenekünket erre,kitágulhatnak a zároízmok és nem tudjuk a székletett a szellentést vissza tartani.Ezért nem ajánlatos napi szinten azon a tájékon szeretkezni.Meg szerintem az nem arra valo,lehet én vagyok maradi gondolkodásu,de ha lehet én mellözöm. :P 34/nő
2009. márc. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Valóban a tágulás lehet probléma, da ahhoz azért extrém sokáig kéne naponta análisan közösülni. Ami valós lehet, az a hiányzó higiénia, illetve a nem megfelelően síkosított anusnál repedések keletkezése.

Tehát mosakodni és megfelelően síkosítani.

Nem arra való, de én nem mellőzöm 41/nő

2009. márc. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az aranyér kialakulását is elősegíti és az nem kellemes dolog.

Esetleg bakteriális fertőzéseket okozhat mindkét félnél, hiszen mégiscsak van ott 1-2 rossz baci!

2009. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem olyan....undorító.Lelkileg hogyan lehet józan észzel azzal akit szeretsz?? Ilyen állat az ember?

Még az állatok is normálisan csinálják.

A széklet szaga ,az aktus fájdalmassága,aranyér vagy rosszabb esetben a sok sérüléstől akármi...

Azért váltam el a férjemtől amért ezzel kínozott.

2009. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Én nő vagyok, nem tartom se undorítónak, se fájdalmasnak, se büdősnek. (Lehet mosakodni.)

Sőt kifejezetten élvezem.

De - mint a szexben minden ez is csak akkor működik, ha mindkét ember akarja. Nagyon helytelennek tartom, ha bárki bármilyen vágyát rá akarja kényszeríteni a másikra.

2009. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Végbeledet csak irrigálással moshatod meg.
2009. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Van.

Ha mindenki rákap arra amit pénzért egyszer kétszer kibírnak a "színésznők",majd öregkorukban kezelhetik az aranyerüket vagy a daganataikat.

Szép irányba halad a világ!

Az animal szexet is majd ki kell próbálni,csak mert filmen lehet látni.

Akik csinálják tőletek kérdezném h a feneketek után be is faljátok?Mert a filmen igen.

2009. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Végbél berepeéd, ebből fertőzés, gyulladás, és esetleg vérmérgezés is, hisz a széklet ittt ávozik, s az a seben át az érrendszerrel érintkezik. Magyarul: baktériumok, amik a székletben vannak a véráramba juthatnak.

(Mindez fajulhat daganatig is.)

De a gyakori használattól záróizom renyheség is kialakulhat, ez pedig széklet és bél-szél tartási gondokat okozhat.

2009. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok análszex-párti. Nem túl higiénikus... persze tudom, mosakodni lehet, de rengeteg baktérium él az ember végbelében és egyébként is, van más hely... Ráadásul a nők többségének fájdalmas, kellemetlen élmény.
2009. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Szexshop!Záróizom lazitó,intim mosó,sikositó!Mindent megehet oldani:D Nem olyan rossz az ha valaki téleg kívánja sőt!Igaz gyengéd megértö pasi kell hozzá azt meg nem lehet venni és nehéz találni:S
2009. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!