Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek! Mért van ez? (Kérdésed...

Félek! Mért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Még nem menstruálok. 4 hónapja tart a fehér folyásom, 4 napja viszont melette egyes foltok olyan halvány barnák. Hétfőn erősen láthatóak voltak, kedden is még eléggé, szerdán alig-alig, ma pedig megint jobban látszott. Nincs szaga, nem csíp, nem viszket.

11/L


2011. ápr. 14. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne félj! Ez azt jelenti, hogy te bizony nagylány lettél! Vagyis, megjött az első menstruációd! Fehérfolyás általában az első menstruáció előtt fél évvel jelentkezik. Ez teljesen normális! Írd fel azt a napot, amikor először barna jött, mert ez fontos dátum, a nőgyógyász is kérdezni fogja! 14/L
2011. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még leírom, hogy még az elején nem nagyon lesz rendszeres, de mindig írd fel, melyik hónap melyik napján jött újra. Sose érezd magad kevesebbnek, vagy másnak emiatt, mert az is lehet, hogy a korosztályodban még nem mindenki menstruál. Eleinte elég lesz tisztasági betét, utána leválthatod rendes szárnyas betétre. Anyukádnak mindenképpen szólj, hogy mi a helyzet, ő jobban ért ehhez mint én, de azért remélem segítettem, és már nem félsz annyira. Előző voltam
2011. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hamarosan menstruálni fogsz.
2011. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oksi köszi a választ. kicsi örülök. :) felírtam :D
2011. ápr. 15. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!