Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett már valaki Diane35...

Szedett már valaki Diane35 nevű gyógyszert?

Figyelt kérdés
miért írták ki azt neked és mi a véleményed róla?
2009. márc. 2. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

én most szedem.

férfihormon ellenes hatása miatt. nálam nem okozott panaszt

2009. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pattanások miatt kaptam, nekem váltanom kellett (most yadine-t szedek több éve) mert szörnyű fejgörcsöket okozott.
2009. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NEkem több más gyógyszertől egyfolytában hányingerem volt. Ettől nem, viszont ez nem fogamzásgátló, csak mellékhatás. Inkább ne szedd.
2009. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az első válaszolótól szeretném kérdezni,hogy mióta szeded és meddig lehet ezt szedni, mert nekem is tesztoszteron túltengésem van, szedtem is, de most újra szedni szeretném.

és üzenem mindenkinek, hogy tényleg teherbe lehet esni mellette. nekem van egy csodálatos 9 hónapos kislányom, akire nem is számítottunk!!!:))))))))))

2009. márc. 2. 21:42
 5/8 anonim válasza:
Én fél évig szedtem,nekem nem ajánlotta tovább a nőgyógyászom, utána Yadine-t írt fel. Nekem a pattanások miatt és fogamzásgátlóként írta fel, de tényleg csak "mellékhatás" a fogamzásgátló hatás.
2009. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező én írtam neked privit nem tudom nézted e emailfiókodat..
2009. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a yadine okozott fejgörcsöket, ezért adták helyette a diane 35-öt. Mindegyiktől kijöttek a lábamon a visszerek, de a pattanásokra jó.
2009. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En 3 honapig szedtem a rendszertelen menstruaciom miatt.Nekem bevalt,semmi mellekhatas es a menstruaciom is helyreallt.
2009. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!