Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz frissen borotvál...

Nőgyógyászhoz frissen borotváltan vagy sem?

Figyelt kérdés
Tudom nem ez a legfontosabb de érdekel ki hogy szokta. Hogy lenne jobb? Frissen borotválva ki szokott pattogni, mire elmúlik akkor meg már elég szőrös... most melyik lenne a jobb? Tüsiszőr vagy kipattogott bőr?
2011. ápr. 13. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, mert szerintem

- szegény éppen elég ápolatlan p...it lát, nem kell még rátenni egy lapáttal

- így nem jut eszébe azt feltételezni rólad, hogy azért van bajod, mert nem mosakszol eleget :/

- alapból borzalmas görcsös vagyok a nődokinál, nem akarok még amiatt is idegbeteg lenni, mert gusztustalannak gondolom magam.


30/L

2011. ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
utolsónak: akinek szőrös a pi.nája, az nem mosakszik eleget?
2011. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, őszintén sajnállak. :D


Egy szőrös puncijú lány, aki mellesleg naponta fürdik.

2011. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
...hihetetlen rossz helyre asszociáltok csajok, nem ÉN feltételezek ilyet, hanem tapasztalat - de ha gondoljátok leírom. Az első két-három nődokis látogatásom alkalmával kérdezte meg tőlem az orvosbácsi, hogy "rendszeresen tisztálkodik, ugye?" Amióta leszedem a szőrt, egyszer se kaptam ilyen kérdést. Mit bánom én, hogy ki milyen stílusban viseli, a kérdésre válaszoltam aztán kész.
2011. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát tőlem még egyszer sem kérdezte meg a nődoki, hogy rendszeresen tisztálkodom-e.

Úgyis látja rajtad, ha megnéz. Ez olyan, mint hogy a fogorvosnak is hiába mondod, hogy pedig te naponta 3x mosol fogot, úgyis látja, hogy ha így is van, akkor max. 10 mp-ig tart egy-egy fogmosás. Ugyanígy elég megnéznie a nődokinak a nagyajkaid belső felét, és egyből látszik, hogy mosakszol-e rendszeresen.

2011. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!