Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Légáteresztő tisztasági betét?

Légáteresztő tisztasági betét?

Figyelt kérdés

Nálam a folyadékot is átereszti.

Van olyan, ami tényleg csak a levegőt és a folyadékot nem?


2011. ápr. 12. 09:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

*Nem rosszindulat csak érdeklődés: Aki nem használ, az mit csinál ha reggel 8 kor van némi folyása és este 5-ig dolgozik?


Milyen folyásról beszélünk, menstruáció végéről? Mert akkor igen, kell a tisztasági, de akkor 1 napig még az sem baj, ha nem légáteresztő, az egészségügyi sem az.

A baj akkor van, mikor nem menstruálsz és folyton betétet hordasz. Bepállik, gombásdik, annál több folyás, annál több betét... egymást generálják.

Mi van akkor, ha kicsit maszatos lesz reggel? Semmi. Ha nagyon zavar, vigyél magaddal tartalék bugyit. Ha meg annyi folyás, ami egész nap zavaró tényező, akkor doki, mert az nem normális.


*Magabiztosabb vagyok.


Mert azt erőltetik (rád) a reklámban, hogy magabiztosabb leszel. Ez egy baromság.

A kinder csoki is csak csoki marad (=hizlal, rontja a fogakat), hiába töltenek bele egy egész pohár tejet (állítólag) és próbálják úgy eladni, hogy ha nem veszel ilyet a gyerekednek (párodnak, barátnődnek stb.), akkor nem is szereted igazán. A tejtől sem egészséges nem lesz, sem szükséges a szervezeted számára. Nem kell mindent elhinni a reklámokból. A céljuk, hogy megvedd a terméket, amire nincs is szükséged. Ezért elhitetik, hogy szükséged van rá.

2011. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Rendszeresen járok nődokihoz. Sajnos vannak olyanok akiknek némi folyásuk mindig van, nem tud vele mit kezdeni. Szaga nincs de igenis idegesítő.
2011. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos én is ebbe az utóbbi kategóriába tartozom.

Nekem mindig van folyásom. Nincs se fertőzésem, se gombám, semmi.

Egyszerűen csak több van.

2011. ápr. 12. 13:14
 14/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Nekem is miden nap folyásom van már serdülőkorom óta, pedig az elején nem használtam tisztaságit. De szörnyű, mikor átázik tőle a bugyi.

És most voltam kenetvizsgálaton, semmi bajom:)

2011. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És milyen gyakran használtok tisztaságit? Bevállaltok nélküle egy napot? Vagy bugyi csere naponta többször?
2011. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ha bugyi csere, akkor legalább 3-4/nap.

Ha nem akarok tocsogni.

A légáteresztő tisztasági meg átereszti a levegővel együtt :-(

2011. ápr. 12. 15:10
 17/17 anonim ***** válasza:

Mint írtam, én SOHA nem használok tisztaságit. Ha szükséges, inkább bugyit cserélek.

Még az jutott eszembe, hogy a fehérnemű pont azért van, hogy megvédje a ruhát. Nem azért, mert szexi... Ha betétet teszel a bugyiba, az kb. olyan, mintha a szőnyegre szőnyeget tennél, hogy megvédd.

2011. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!