Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Az egyik mellembő...

Mi lehet ez? Az egyik mellemből jön valami tejszerű folyadék, nem vagyok terhes.

Figyelt kérdés
Az is csak a mensi alatt és csak akkor ha megnyomom.Voltam dokinál nem talált semmit,azt mondta hogy ez utalhat magas prolaktin szintre de akkor mindkét mellből kellene jönnie.Akkor ez mi?Valakinek volt már ilyen?
2009. márc. 1. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ez valszeg magas prolaktin szint és nem igaz, hogy mindkét mellből. Felelőtlen az orvos, hogy nem küldött el hormonvizsgálatra. Kérd háziorvosodat.
2009. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szültél már?Nekem szoptatás után egy évvel is néha jött egyik mellemből a tej,amikor megnyomtam.Azt mondta a doki,hogy nem gond,majd elmúlik.Azóta már el is múlt.
2009. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a biztonság kedvéért egy hormon vizsgálatra,mert azért nem teljessen természetes dolog.
2009. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen van egy 11-hónapos kisfiam.Azt mondta a doki hogy menjek el mammográfiára ha lesz még ilyen.A prolaktin szintet bármikor megtudják nézni,akármikor megyek kimutatja a vérkép?
2009. márc. 1. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy a mensi ideje alatt kell levenni a vért, ha jól emlékszem, a harmadik napján. De ha még csak 11 hónapos a babád, akkor ez még nem nagy gond. Próbáld borogatni. A homeopátiás golyót nem tesztelted még?
2009. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!