Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cisztám volt, fogamzásgátlót...

Cisztám volt, fogamzásgátlót kellett rá szednem, de a második levél után abbahagytam, most nem jön meg már több mint 2 hónapja. Várjak, vagy orvos?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kellett volna, de most már teljesen mindegy, azt szeretném tudni, hogy esetleg volt már mással is ilyen? Meogldódik magától is?
2009. febr. 28. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el és minél hamarabb az orvoshoz főleg hogy cisztád volt... eddig miért nem mentél el? ez nem játék...
2009. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne várd, hogy magától megoldódik! Menj el nőgyógyászhoz és endokrinológushoz is, csináltass hormonvizsgálatot!

(Bosszantó, hogy néhány orvos fogamzásgátlóval "orvosolja" az ilyen problémákat, hiszen azok nem oldják meg, sőt, méginkább károsítják a szervezet kényes hormonegyensúlyát.)

2009. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, péntekre kérek is időpontot... Pont ez az, azért vártam eddig, mert nem tudtam eldönteni, hogy vajon a fogamzásgátló zavar tössze, vagy megint gond van...
2009. márc. 1. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!