Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy jöttek ki egy-két hét...

Hogy jöttek ki egy-két hét alatt striák rajtam? Hogyan előzhetném meg, hogy több legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi időben megvastagodott a csípőm. A csont is, de háj is nőtt rajta. Nem mondanám, hogy túlsúlyos vagyok... 165 cm, 58 kg. Ez sok? Elég erős csontozatú is vagyok...

És kijött mind a 2 oldalon kb. 3-3 kicsi, még lila stria.

Bár örülök, hogy megnőtt a derekam, mert kezd így homokóra alakú lenni. :) De azért a striák még sem jók...

Kezdek elhízni? Ez annak a jele?


Köszi a válaszokat!


12/L


2011. ápr. 7. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az annak a jele hogy gyorsan felszedted azt a pár kilót!Tengeri sós vízben fürödj és eltűnik a lila szine.
2011. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert ettől Te még nem vagy kevésbé szép.
2011. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális súly.
2011. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak erre való olajok, pl. édesmandula, de más is, aminek a napi rendszerességű használatával megelőzhető a továbbiak képződése! A stria nem kövérségtől, hanem gyors növekedéstől van. Kérd anyukád segítségét, hogy vegyen neked valamit. (Mondjuk én 12 évesen helyből az anyukámhoz mentem volna az eü. panaszaimmal és nem egy csomó vadidegenhez.)
2011. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Egyébként nem szedtem fel sok kilót... Kb. fél kilóval voltam kevesebb a striák előtt.

2011. ápr. 9. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!