Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyflóra visszaállítására...

Hüvelyflóra visszaállítására kúpot írt fel a doki. Lehet hogy még most tisztul vagy ez most nem jött be?

Figyelt kérdés
Szóval hétfő este (most van szerda :)) az utolsó hüvelytablettát raktam be (Gynoflor). Most ugye szerdán még mindig van fehéres folyásom. Aki használta és rendbe jött később az tapasztalt ilyet? Van ez akkor most kidobott pénz volt és nem sikerült?:(
2011. ápr. 6. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt kellett használnom méhszájseb fagyasztása után írta fel a doki.

Ami kijön belőled, azok a segédanyagok, amik a szervezet számára feleslegesek. De ezt azt hiszem írják is a betegtájékoztatóján.

Nagyobb változást különösebben én se vettem észre magamon.

De biztos, hogy jótékony hatással van/volt.


20/L

2011. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy ami nem kell az kijön. De nekem alapból azért írták fel mert hüvelygyulladásom volt és a rá kapott kúp teljesen kitisztított ott mindent, többek között a tejsavbacikat is és ezért újratelepítésre volt szükség. Többek között fehéres folyásom is volt/Van? Nem tudom..:( Remélem elmúlik, mert elegem van már belőle..:(
2011. ápr. 6. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Az még bőven a kúp!!!

Belőlem a kúpok min. 4-5 napon keresztül folynak. Még egy gyengébb eü betét is kell azokra a napokra.

A fehér folyás pedig önmagában egy normális dolog.

Az természes is lehet. Vagy Neked egyáltalán soha semmi nem szokott folyni odalent??

2011. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jólvanna..:D Csak azt akartam, hogy megerősítse valaki, hogy legyen bennem még valami remény, mert már vagy 3 hónapja ezzel foglalkozok, hogy nem tudom hogy mi van..:) Köszi a válaszotokat! :)
2011. ápr. 6. 19:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, rosszul írtam az elején, nem kúp hanem hüvelytabletta.
2011. ápr. 6. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom elég rossz igy hogy nem tudsz biztosat.. :(

Szerintem ha már biztos vagy benne hogy nem a tabi okozza(atabi ált. krémes és hófehér, megszáradva mállik a fehérneműről) de még mindig vannak tüneteid, akár fehérfolyás ha nálad az nem megszokott, akkor menj vissza a nőgyógyászodhoz hogy vizsgáljon meg hatott-e a szer. Elvileg mindenképp vissza kéne menni hozzá kontrollra miután beszedted, de van akik ezt elmulasztják mondani és nem foglalkoznak tovább a beteggel.

JObbulást!

2011. ápr. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát.. Majd meglátjuk..:) Már ötödjére mennék vissza és már áhh..
2011. ápr. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!