Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyennek kell lennie a...

Milyennek kell lennie a menstruációnak?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek a kényes témáért! Az érdekelne, hogy mennyire normális, ha a vérzésben sok az alvadt vér és a nyálka? Ez mire utalhat?
2009. febr. 27. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális, ha nyálka-darabok vannak benne, hiszen a menstruáció a méhnyálkahártyájának leválása, vérzéssel kísérve.
2009. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, de a nagy mennyiségű alvadt vér (több mint a "sima" vér) és a nyálkás állag amire gondoltam.
2009. febr. 27. 15:13
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Az alvadt vér nem normális dolog, annak mindenképpen a végére kellene járni. Menj nődokihoz, az a legbiztosabb!
2009. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Eddig milyen volt a mensid? Most mas, mint amilyen lenni szokott, vagy elso mensid csak?

Alvadt verz nem normalis dolog.

2009. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez az első menszeszed, akkor szerintem rendben van, nálam is alvadtvéres volt. Majd 3.-4. menszesznél normális lesz... :)
2009. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az első mensim, az már kb. 10 éve volt. :) Úgy emlékszem, hogy akkortájt még nem volt ilyen. Aztán fogamzásgátlót szedtem, attól nagyon gyenge lett. Az utóbbi egy évben ilyen. Szóval ez gond lehet?
2009. febr. 27. 16:42
 7/11 A kérdező kommentje:

Nőgyógyásznál voltam korábban és említettem de nem adott konkrét választ (úgy tűnt, nem tulajdonít neki nagy jelentőséget), de engem nyugtalanít. Mi okozhatja?

Köszönöm az eddigi válaszokat is!

2009. febr. 27. 16:48
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Valószínüleg a fogalmazásgátló miatt. :S Tudod, hormonváltozások, illetve fokozódások meg minden.. olvasd el a mellékhatásokat, és kiderül.
2009. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia! engem is nagyon zavart mert nekem is eleg nagy meretu alvadt ver is jott... ezert felkerestem egy nogyogyaszt es modntam hogy zavartan jon meg.. van mikor 1 honapba 2 xer...van miko kesik vagy 1-2 hetet...

aztan irt fel valami gyogyszert 3 honapig szedtem azt hiszem.. es amikor szedtem akkor pontosan jott meg 28 napra es akkor nem is votlak ilyen darabok...

amiota nem szedem megint kesik 1 hetet kb... de darabok nicnsenek..

amugy ha nem sokszor csak nehanyszor van par ilyen kis alvadt veres valami akkor az nem baj!!

amugy en Ob t hasznalok es igy sokkal jobb nem erzem mikor folyik es tenyleg mostansag nagyon kevesszer fordul elo a darabos menszi :)

2009. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A fogamzásgátlót már nem szedem, az abbahagyása után jelentkezett ez a probléma. Hál'Istennek a ciklusom rendszeres.

Nektek is köszönöm a válaszokat!

2009. febr. 27. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!