Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetne meggyorsítani a...

Hogy lehetne meggyorsítani a mell növekedését?

Figyelt kérdés

Már 14 éves vagyok, de még ilyen kis lapos vagyok és melltartót sem kellene hordanom. Valamivel meg lehetne gyorsítani a növekedését? A családból mindenkinek elég nagy melle van, nekem meg annyira kicsi, hogy ha borogatnám, eltűnne. Talán sosem lesz nagyobb mellem? Segítség! Komoly válaszokat kérek! Kort és nemet is írjatok!


Egy kétségbeesett lány


2011. ápr. 2. 13:50
 1/3 anonim válasza:
nyugodj meg..én már 15 vagyok.. éd nekem sincs nagyob.. csak most nemrégibenn kezdett látványosan fejlődni..
2011. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. A mellméret genetikai adottság. Egyébként is, egy kis mellű lány is lehet nagyon szép!
2011. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem kell kétségbe esni. A mell általában 18 éves korodig nő, de lehet hogy tovább is.

Nekem 17 éves koromig semmi nem volt, utána nem egész fél év alatt, C-s méretig nőtt. Szóval ne aggódj fog még nőni:))

2011. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!