Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudom eltolni a menstruác...

Hogy tudom eltolni a menstruáciom?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk és pont meg lesz és nem szedek fogamzásgátlot,hoghy tudom eltolni?
2009. febr. 26. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Vagy pedig ha van időd, elkezdesz tabit szedni. Azzal tudsz csúsztatni.
2009. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok és még több citromlé, de szerintem egy láda citrom is max. egy - két napra tolja neked el.

Menj el nőgyógyászhoz, szerintem ad vmit neked (tablettát vagy injekciót)

Legközelebb egy picit figyelj a helyesírásra is ;-)

2009. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a citromlétől egyszer hetekre elcsúszott. Pontosabban, nem biztos, hogy a citromlé miatt, de ara emlékszem, hogy abban az időben kipróbáltam a tologatós-dolgot, tehát vedeltem a citromlét. Persze lehet, hogy tök más miatt csúszott el.
2009. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és mien ez az inekció?és az mire is jóó?
2009. febr. 26. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tabblettárol és inekcióról hallottam. Pont arra van, hogy tolja a menzeszed. A tablettát meg tudom, hogy egyik osztálytársnőmnek az orvos fel írta és talán egy - két hét csúszás volt.
2009. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
jah második voltam.
2009. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pszichésen. és ez tényleg beválik, nekem emiatt hónapokig nem jött meg. arra kell gondolnod, hogy egy héttel előbb, vagy később fog megjönni. én mindig azt mondtam, hogy nem akarok mesizni, és 3-4 honapig nem volt. anyám kiakadt, és elvitt dokihoz, mert azt hitte, terhes vagyok.:D

amugy citromlé.

2009. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!