Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szules után mikor lehet...

Szules után mikor lehet először szexelni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hét múlva
2011. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
6 hetet szoktak várni de mi 5 hétig bírtuk.Úgy is érezni fogod de 4 hetet azért várj.
2011. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 heten azt éreztem hogy megorulok ha nem szeretkezunk, de korainak gondoltam, most pedig semmi kedvem hozza, párom meg nagyon szeretne, következő heten megyek a 6. Hetes kontrollra, de nem tudom hogy próbálkozzunk e előtte vagy várjunk mit mond a doki... És attól is felek hogy ha a doki "engedélyezi" a dolgot és én továbbra se fogom kívánni, normális ez? Nem szeretnem ha emiatt megromlana párommal a kapcsolatunk :(.
2011. márc. 31. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális.

Ilyenkor még bőven dolgoznak a hormonok, ami azt is eredményezi hogy a libidó a békafeneke alól felmegy az egekbe, majd vissza.Mind ezt akár percenként

2011. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
anyukám mesélte h a szülőszobába volt egy cigányasszony vele aki a gyerekszülés után kb1nappal már a liftben hancúrozott:D
2011. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Potyognak is rendesen a kisbarna gyerekek, 9 hónap múlva biztos megint a kórházban volt :)
2011. ápr. 2. 11:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel voltunk a hat hetes kontrollon, mindent rendben találtak. Mivel a paromnak pont tegnap volt a szulinapja romantikus estet terveztem. Baboca szopizott, addig paromnak kadba gyartyafenyes fürdőt készítettem, mire evett, elaludt a pici párom is megfurdott. Én mar délután: hajmosas, smink, koromlakk. És ...Hat meg sem ugyvalakult ahogy elképzeltem, többször próbáltuk, de nem ment, a behatolaskor olyan szörnyű kínzó, égető fájdalmat éreztem, hogy mar kiborultam és sírás lett belőle hogy mar soha semmi nem lesz a régi. Párom nagyon megértő volt, összevonva vigasztalt, kicsit később ujra megpróbáltuk, kellemetlen volt az elején, de aztan megis sikerült a dolog, mar kezdtem élvezni, néha meg fajt, amikor a gatsebbhez ért, de végül orgazmu som is volt (szégyenlős szmajli). Szóval úgy éreztem magam mint szuzlany az első éjszakán, de megérte próbálkozni, és remelem ezután se lesz rosszabb, bár a libidom meg most se a régi. Remelem nem baj, hogy leírtam, de szerettem volna megosztani veletek.
2011. ápr. 8. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!