Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinél milyen PMS tünetek...

Kinél milyen PMS tünetek szoktak jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nemrég tettem le hat év után a fogamzásgátlót, és most újra szembesülök a PMS-el (nyomott hangulat, hasgörcsölés, fájó mell), annyira rég volt a tabiszedés előtti időszak, hogy ezekre már nem is emlékeztem (az idő megszépít mindent) :) Nálatok mik szoktak jelentkezni mensi előtt? Vagy azon szerencsések közé tartoztok, akiknek nincs PMS-e? :)
2011. márc. 31. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem néha nagyon durván kijön. olyankor mindenért sírnék, inegrült vagyok, ügyetlen (ha eltörök valamit az tuti mensi előtt van) ezenkívül persze mellfájás, puffadás stb...

szerencsére ez nem minden menstuáció előtt.

2011. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
au., mint az előzőnek, török véletlenül, viszont mentálisan is nagyon magamba tudok fordulni, öngyilkosság jár a fejemben. Hasgörcsöm nincs, csak az agyamat viseli meg, no meg a családomat.
2011. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam fáj néha, a hasam meg előtte egy-két napig, van hogy csak kicsit, de van hogy meg sem tudok mozdulni. Az idegesség viszont mindig megvan, meg pár pattanás esetleg. :)
2011. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!