Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor normális a folyás,...

Most akkor normális a folyás, vagy sem? Nagyon régóta van folyásom. Szokott változni az állaga, hol több van, hol kevesebb.

Figyelt kérdés
Akárhány nőgyógyásznál voltam eddig, mindenki azt mondta, hogy régebben a nőknek sosem volt folyásuk, nem normális dolog, az a jó, ha nincs. Legutóbb a nődokim azt tanácsolta, hogy irrigáljak hetente háromszor. De az interneten is azt ecsetelik, meg itt a teherbeesés kategóriában is mindenki azon van kiakadva, hogy mikor milyen állagú, színű, szagú a folyása, meg mikor jelent babát és mikor nem, mintha valami abszolút normális dolog lenne. Mostmár nem értem! Az én környezetemben hülye minden nőgyógyász, vagy tényleg az a normális, ha az embernek nincs folyása?
2009. febr. 26. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

a hüvelyváladék- az normális, ami ha kezd sűrűsödni, vagy szaga lenni, vagy "túrosodik" akortól folyásnak szoktuk mondani és akkor jelent valamit, ahoyg írtadm babát ( akár) , avyg fertőzést stb.

az okozza a kavarodást, hoyg akkor is folyást mondunk, amikor a normál váladékról beszélünk, ezért nem világos szerintem a számodra, hoyg akkor mikor melyik.

én is használom egyébként az irrigálót, de csak heti egyszer, egyszerűen nekem jólesik.( lactacid)

2009. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, megint egy fokkal okosabb vagyok :-)

De azért a váladékozást csak nem tudom beazonosítani, hogy akkor az milyen? Mert folyásnál a wc papíron ott a fehér cucc. De váladékozásnál mi van a papíron? Lehet, hogy már én vagyok értetlen, de most ez nem tiszta nekem

2009. febr. 26. 15:48
 3/3 anonim válasza:
A váladékozásnál is van a w.c.-papíron valami, attól függően, hogy hol tartasz a ciklusodban. Peteérés környékén több és hígabb, átlátszóbb.
2009. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!