Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló segítene az...

A fogamzásgátló segítene az alábbi tüneteimen?

Figyelt kérdés

Tehát már évek óta nagyon pattanásos vagyok (voltam bőrgyógyász, kozmetikus), évek óta görcsölök de nagyon erősen menszikor (voltam nőgyógyásznál és sok gyógyszert szedtem már) Semmi nem hatott, ugyanúgy fáj a hasam ha megvan, és patis vagyok:(:( Gondoltam a fogamzásgátlóra már elég nagy lennék hozzá:d (19L)

Volt akinek segített ezekben?


2011. márc. 29. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A menzeszes görcsökön valóban segít. Pati gondom viszont sose volt, úgyhogy ezt nem tudom. Viszont menstruációkor mindig borzalmasan görcsöltem, hányingerem volt, meg még a hasam is ment. Azonban mióta f.gátlót szedek, azóta egyáltalán semmi bajom. Még a fejem se fáj.
2011. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beatrix17 ***** válasza:
A görcsök,fájdalom elmúlik a szaporodásgátlótól,de pattanás ügyben nem tudok nyilatkozni.Kérdezd meg a dokidat!Szolizni nem szoktál?Volt olyan ismerősöm,akinek segitett pattanástalanodni!
2011. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de szoktam és akkor jobb is, de azért jobb lenne ha teljesen eltűnne. Az előzőnek: nekem is hányingerem is van sőt hányok is, a hasmenésről ne is beszéljünk. Mi a neve a te fogamzásgátlódnak??
2011. márc. 29. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!