Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Később több lesz, vagy ez így...

Később több lesz, vagy ez így marad?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az első menstruációm az előző hónapban volt, most egy napot késett de megjött. Az lenne a kérdésem, hogy a suliban megláttam a kukában egy teljesen átázott betétet..mindenkinek ilyen sok vére folyik ki? Mert nekem nem szokott sok lenni sosem. (Egy 13 éves lány.)
2009. febr. 25. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több lesz, egy idő után.
2009. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valtozo, notol fogg h mennyi vered van...nekem amikor megjott legeloszor akkor 3nap es kesz, most volt amikor 2hetig is megvolt, mert hormonzavarom volt...ugyh ezen ne parazz, de szerintem olvass utana a neten, vagy mennj el nogyogyasz-tanacsadohoz, h jobban megtudd.
2009. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első néhány menstruációnál ha jól emlékszem még csak nem is fájt...

Aztán napi 3 nospával próbáltam túlélni az első két napot... (ez is változott, mióta fogamzásgátlót szedek)

de ha jól emlékszem, nekem sosem volt nagyon kevés, sőt mindig nagyon sok volt, de ennél csak több lett egy idő után :D

2009. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, ált. az elején jóval kevesebb, mint mikor beáll, de ez is mindenkinek más. Lehet, hogy neked majd nem is lesz nagyon sok, de valószínű, hogy több lesz, mint most.
2009. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!