Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakran vizes a bugyim, mit...

Gyakran vizes a bugyim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 évesen elég zavaró tényező, hogy mindenhová feszengve megyek, mivel kis idő elteltével vizes lesz a bugyim, ami nem víz, hanem valami más. Gyakran fehér váladék is jön, és a "víz"nek van egy érdekes illata. Nem tudom kihez forduljak, nőgyógyászhoz? vagy ez lehet valami vizelettartási probléma? Nemhiszem hogy pisi folyik..
2011. márc. 27. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

valamilyen fertőzést szedhettél össze.

menj nőgyógyászhoz és használj tisztasági betétet.

2011. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen? de ez már elég régóta van így, gondolod hogy fertőzés lehet?
2011. márc. 27. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem folyásod van?
2011. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ha nem kezeltetted ki akkor lehet.
2011. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Természetes fehérfolyás, csak a bioszórákon aludtál


menj nőgyógyászhoz, egyrészt megnyugtat, hogy semmi bajod, másrészt ideje már ennyi idősen


és a tisztasági betétet pont erre találták ki ;)

2011. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
öhm, bioszórán még ezt nem tanultuk, mert évvesztes vagyok, és még csak most fogjuk venni valószinűleg :) nőgyógyásznál pedig voltam, csak eddig még ezt nem vetettem fel neki, kényelmetlennek éreztem, és most készülök elmenni, csak gondoltam előtte itt megkérdezem, hogy hozzá forduljak e, vagy mondjuk veseorvoshoz.
2011. márc. 27. 19:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg tulajdonképpen nem megnyugodni akarok, mert nem érzem úgy hogy komoly bajom lenne, csak kellemetlen, és hogy van e rá mód, hogy ez elmúljon, mert minden nap azért már kellemetlen számomra.
2011. márc. 27. 20:01
 8/11 anonim ***** válasza:

amúgy meg, a nőgyógyász megvizsgált, amikor nála jártál? ha igen, akkor szólt volna, ha fertőzésed lenne


[link]

2011. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze meg :) csak azt hittem, ilyen csak nálam van, mert úgy láttam, és így gondolom....
2011. márc. 28. 19:24
 10/11 anonim ***** válasza:
A hüvelyből még egészséges nőnek is folyik ki néha folyadék, ez nem gond de ettől nem lesz nedves a bugyid is. Még tini vagy, lehet erőteljesebb izzadás is, a friss verítéknek nem kellemetlen az illata, de lehet kicsi inkontinencia is, erre meg próbáld ki az intim tornát:)
2011. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!