Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül egy irrigátor?...

Mennyibe kerül egy irrigátor? Árulnak olyat amihez nincs pezsgőtabletta meg ilyenek hanem csak egy sima szerkezet?

Figyelt kérdés
eddig csak olyanokat láttam neten amihez volt csomó dolog és drágák voltak
2011. márc. 25. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
DM-ben, Rossmannban is árulnak irrigátort, nem kell feltétlenül hozzá pezsgótablettát is venni. De szerintem még gyógyszertárban is kapható.
2011. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

A szülészünk azt mondta, az irrigátor egy b.aromság, tekintve, hogy a hüvelynek normál flórája van, ami véd a fertőzésekkel szemben. Tök fölösleges irrigálni, és oda nem illő dolgokat feldugni. Öntisztuló szerv. :)

De, ha annyira akarsz, irrigálj.

Ja, és azt is elmondta, hogy az irrigál. hatása nagyon csekély, mert utána úgyis visszatér a tejsav.

2011. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegnap pont néztem a DM-ben.Volt vagy 3-4 fajta.A legolcsóbb 1700 volt.A legdrágább meg valami 3500.De olyan 2000 alatt kapsz.És lehet beléjük sima vizet vagy gyógynövényteát is tenni.
2011. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem jókedvemben szeretnék irrigálni...!

majdnem egy éve tart hogy viszketek

csomó gyógyszert, rengeteg kúpot kaptam és félek hogy ez tönkretette a hüvelyflórámat

2011. márc. 25. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ha rendbe szeretnéd tenni a hüvelyflórád akkor a bélrendszered is rendbe kéne tenni, mert valószínűleg sok a gombád és ezért vagy beteg mindíg odalenn is.Hidd el, tudom miről beszélek.Sok natúr joghurtot kéne enned vagy pedig probiotikus készítményt.A hüvelyedbe pedig joghurtos élőflórás joghurtba mártott minitampont vagy pedig szintén gyógyszertári valamilyen tejsavas kúpot ami segít visszaállítani a hüvelyflórát.Az irrigálást pedig kiegészítésképpen végezni.
2011. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Látom, már nagyon régi ez a kérdés, de nem kizárt, hogy még aktuális.

Én most keresek irrigátort, valószínűleg felfáztam és begyulladt. Kamilla tea + egy kanál szódabikarbónával öblögetnék, ananászlevet iszok.

És igen, a gyomrodban lehet, lehetett a gond. Ilyenkor liszt, cukor állati eredetű fehérje megvonása legalább 2-3 hétig. Zöldség, gyümölcs, teák legyen a menüd. Nem vicc. Tény. Nehéz néha, én kibírtam, bírom...

2013. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!