Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász mit tud tenni...

Nőgyógyász mit tud tenni kimaradt menstruáció esetén?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ad valami gyógyszert amitől megjön vagy azt mondja, hogy várja még vagy mit tud tenni?

Az a helyzet, hogy 3 hónapja nem jött meg, de előtte gyógyszert szedtem sokáig és 3 hónapja nem szedem. Menjek el ezzel orvoshoz vagy úgyis csak azt mondja majd hogy várjak?


2011. márc. 24. 22:07
 1/7 anonim válasza:
Szia! Pontosan milyen gyógyszert szedtél? Fogamzásgátlót? Bár ez összezavarhatja a szervezetedet, 3 hónap szerintem elég sok idő, mindenképp érdemes lenne felkeresned egy orvost.
2011. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jah igen hormongyógyszert, Cypromixet
2011. márc. 24. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy normális nőgyógyász elküld hormonvizsgálatra, egy nemnormális pedig rábeszél újra a fogamzásgátlóra, amennyiben nem szeretnél még gyereket.
2011. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a tabi abbahagyása után nem jön meg. A dokik 3 hónapot mondanak, tehát ha az abbahagyás után 3 hónapig nem jön meg, akkor irány a doki. Elvileg felír gyógyszert, ami meghozza a mensid. Viszont ezek után ne hagyd, hogy fogamzásgátlót felírjon (főleg ne egy ilyen bődületes hormonbombát ne, mint a cypromix), mert úgy tűnik a te szervezeted nem tolerálja jól.
2011. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért/mire szedted a Cypromix-et? Azért kérdezem, mert az elsődlegesen nem fogamzásgátló készítmény, tehát csak egyszerűen fogamzásgátlási célra (jobb helyeken) nem írják föl. Talán tudok segíteni (lehet, hogy hasonló a problémánk), de előbb tudnom kellene, hogy mire szedted.
2011. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem fogamzásgátlásra írták fel, hanem hormonproblémákra.
2011. márc. 25. 20:55
 7/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, ha abba akarod hagyni, akkor el kell menni orvoshoz, mert olyankor felborul a hormonháztartásod és akkor felír egy olyat, ami helyreállítja a szervezeted, én is ezt szedem
2012. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!