Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A betegségtől jött akor meg...

A betegségtől jött akor meg csak két napra vagy terhes vagyok talán, de tüneteket nem észlelek?

Figyelt kérdés
KÉt hete a ciklus 23-24 napján két napra megjött azota nem, de akor nagyon beteg voltam, és továbi két hétig beteg voltam. Azota semi menzesszel kapcsolatos problémám nemvolt, most ha az akorit számolom az új ciklus elejének, akor a 14. napn vagyok és tegnap ota fáj az alhasam, ami ilyenkor szokott is. Lehethogy csak a betegség miatt jött meg akor két napra? És most megfog majd jöni rendesen? LÉcci normális válaszokat ez fontos :)
2011. márc. 24. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Az önmagában nem baj, hogy rövidebb menszeszed volt, ez betudható a betegségnek.

Azt viszont nem értem, miért írod: "a 14. napn vagyok és tegnap ota fáj az alhasam, ami ilyenkor szokott is."


Mármint menstruációs hasfájást érzel? Mert ha most megjön, az viszont nem normális, a menszesz nem csinál olyat, hogy a két héttel azelőtt félbehagyott munkát "bepótolja". A következőnek még két hét múlva kell megjönnie kb, ha előbb jön, az közti vérzésnek számít, ezesetben doki!

Amúgy a fájdalom nem jelent semmit, lehet, hogy épp azért érzed, mert félidőben van a ciklusod. Vagy más, ettől független bajod van, pl fel vagy puffadva.

2011. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy 14. napn vagyok és fáj a hasam, mert igen ciklus közepén nekem szokott fájni :)
2011. márc. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!