Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat hogy antibiotikum...

Előfordulhat hogy antibiotikum bekavar a menzeszbe?

Figyelt kérdés
A menstruációm második napján lettem beteg, onnantól kezdve szedem napi 3x a tablettát. Általában 6-7 napig tart a menzeszem, most negyedik nap, már semmi nem volt, mintha elvágták volna. Most tartok hatodik napon (tehát kettő kimaradt, elment vérzés nélkül), ma egyfajta pecsételő vérzés jelent meg. Nem nagy mennyiségű, elég egy kis tisztasági betét, de a színe sem olyan mint szokott. Lehet hogy csak az antibiotikum zavart be, vagy forduljak minél előbb orvoshoz?
2009. febr. 23. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
persze. Egyszer én is voltam hasonló miatt dokinál, csak nekem késett. Tesztet csináltam nem voltam terhes a doki megvizsgált és egyből kérdezte, hogy nem szedtem e gyógyszert.
2009. febr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat, ha rendetlenkedik, mindenképpen nőorvos!

Fogamzásgátló hatást is befolyásolhat, kieg. javasolt gumióvszerrel!

2009. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!