Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel vagyok fúvódva, pár napja...

Fel vagyok fúvódva, pár napja fájt alhasam, nyűgös vagyok néha feszül a mellem, mégsem jön meg miért? Most vagyok a 34. napban

Figyelt kérdés
multhéten voltam fogászaton és kb 3 hétig idegeskedtem miatta annyira rettegtem. lehet attól, hogy nagyon de nagyon... stresszes voltam?
2009. febr. 23. 15:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
megkérdezhetem hány éves vagy?:)
2009. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16
2009. febr. 23. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen lehet azért, bár a tünetek terhességre utalnak, de természetesen sokminden miatt késhet (betegség, stresszes közérzet). De ha voltál fiuval az elmúlt egy hónapban akkor gondold át hogy tuti megfelelően védekeztetek e...


22/f

2009. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

és élsz nemi életet? azért izgulsz hogy talán van valami?

de 16éves vagy ,nálad még normális ha késik.. egy pár napot, főleg ha idegeskedsz akkor:)

2009. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát lettem volna fiúval deeeee a végén nemjött összeh. na mind1 szóval ott nem történt semmih sem.

de nekem mindig őő ilyen tünetekkel jön meg.

meg a nyáron is késett 5 napokat.. csak nemtom hogy mééér nemjönmeeeg.

remélem csak mer nagyon ideges voltam az elmult hónapban..

2009. febr. 23. 15:45
 6/11 A kérdező kommentje:

hát jah most vagyok a 34. napban.. és volt h 35. ben jött meg

nyár óta van ilyen.nyáron is sokat voltam ideges..

de amikor nemtörődtem vele akor időben jött meg.

hát akkor bízom benne...

2009. febr. 23. 15:47
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Szia! Az utolsó válaszadónak üzenem, hogy főleg fiú létére ne ijeszgesse a kérdezőt.

stressztől, betegségtől,antibiotikumos kezeléstől késhet a menzi. Én is így vagyok,éppen a 37.napon vagyok s mdenféle menzi tünetem van,csak éppen nem jön meg. kapcsolj ki s pihenj agyilag is, mert így többet is késhet sajnos :( de ha voltál fiúval akkor csinálj tesztet.


18/L

2009. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a 18 éves lány vagyok..bocsi, együtt ment el az írásunk.
2009. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

ha nem voltál fiuval akkor szerintem ne idegeskedj!

Én voltam fiuval és nagyon ideges voltam az elmúlt hétben hogy nem jön meg, és késett 3napot de ma megjött:) de ha elmész orvoshoz és elmondod a panaszod akkor segithet:)

2009. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jha és a hónapban műtötték az apukámat,

a barátom orvoshoz járt minden héten a lábával, beteg volt apukám énis meg anyu is.

2009. febr. 23. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!