Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 vagyok és eddig volt 3...

14 vagyok és eddig volt 3 vérzésem. Hamarosan megjön?

Figyelt kérdés
Ezelőtt még nem volt menzim de 3-szor volt 3-5 csepp és barna folyás. Szerintetek korai még betétet használnom?
2009. febr. 22. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a pár csepp már annak számít tulajdonképpen. :) Nemsokára megjön "rendesen" is, addig érdemes tisztaságit használnod! A tisztasági az az egész vékony betét, ami felfogja a folyást, és ha megjön, nem lesz véres a bugyid. :)
2009. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így jelentkezett 15 évesen. Alig pár csepp, azt hittem, csak megvágtam magam borotvával ott lent, olyan lett a törölköző. Anyukám meg rákérdezett, hogy csak nem megjött? :)
2009. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már használok tisztaságit,de azért köszi, egyébként egy olyan hónapja annyira erős alhasi fájdalmaim voltak hogy ülni nem bírtam, ez is annak az előjele vagy van ezzek valami baj?
2009. febr. 22. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!