Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiprobáltam a tampont, nem...

Kiprobáltam a tampont, nem csúszhat ki?

Figyelt kérdés
Már többször is probáltam felhelyezni, de eddig sosem ment, vagy mindig éreztem. Legutobb viszont sikerült ugy feltennem, hogy ne érezzem, és még mozogni is jól tudtam vele, de mivel lefekvés elött probáltam meg, igy nem bíztam benne és kiszedtem. Az érdekelne, hogy ha felteszem akkor az nem csúszhat ki? Nem jöhet ki valahogy a hüvelyemből, vagy valami ilyesmi? És nyugodtan utazhatok vele, hosszabb buszos útra is, haza fogok érni "sértetlenül", hogy ne látszodjon semmi?
2009. febr. 17. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
dehogy is,nem csúszhat ki.átázás szempontjából sokkal jobb szerintem.ki kell tapasztalni hány óránként kell cserélni,én szoktam tisztaságit tenni első napokon,és akkor egyből látom,ha cserélni kell.
2009. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne akkor tedd fel, mikor száraz vagy, mert akkor fáj is és nem is csúszik annyira fel. nyomd jól fel és ha kényelmetlen, akkor nyomd még feljebb, még kényelmes érzés lesz. kicsúszni nem tud, viszont ki kell tapasztalnod, h meddig elég neked 1, h ne ázz át.
2009. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam tampont használni, de néhányszor már kíváncsiságból kipróbáltam, és nekem szörnyen kényelmetlen, pedig mini-t tettem fel. És nálam volt rá példa, hogy wc-zésnél kijött belőlem, de gondolom azért, mert nem volt rendesen feldugva
2009. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

:D

Nefélj, majd eljönn az idő, amikor már jólesik ha csúszkál:D

2010. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát szerintem az nem csúszik ki de én úgy halottam hogy 2 óránként kell cserélni és ha nincs csap a közeledben akkor ne fogj meg koszos dolgot
2010. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!