Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl van gondolva? (lehet,...

Túl van gondolva? (lehet, hogy inkább másik kategória, de szerintem itt hasznosabb válaszokat kaphatok)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy itt már a nyárról van szó! =) na az a baj, hogy félek, hogy pont táborban fog megjönni. A Balatonhoz megyünk majd, és lesznek ott hát köhömm....elég helyes srácok is (évfolyam társak). és hát úgy mégse mehetek be, hogy éppen....De ha meg nem megyek be, akkor meg rögtön leveszik, meg a kis sz@rkavaró lányok majd elmondják a fiúknak. Hogyan kerülhetném ezt el? Veletek már volt ilyen? Mit csináltatok? Csak én aggódom túl??

13/L


2011. márc. 1. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnád meg, hogy menstruálsz.
2011. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Első! 13 évesen te se dicsekedtél vele gondolom. Amúgy nyárig még tuti változik a ciklusod és korántsem biztos,hogy pont azon a héten jön meg. Lehet addig eltolódik.
2011. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tamponnal bemész, nem csinálsz belőle ügyet, senki nem veszi észre. A többi lánynak sem kell az orrára kötni.

Ha nem megy, akkorsem ciki a menstruálás... Egyébként meg még egyáltalán nem biztos, hogy pont akkor fog megjönni neked...

2011. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem azt mondtam hogy ciki, csak ha tudják akkor elég....ha bemegyek =/ meg hát attól félek, hogy lecsorog a lábamon, vagy ilyesmi, még tamponnal is. de remélem nem akkor lesz meg. De ha rendszeres lesz akkor pont azon a héten! ="(
2011. márc. 1. 18:42
 5/7 anonim válasza:

Nekem is így lett volna,de akkor meg pont kimaradt,tök para voltam egész végig ...:S

De egyébként meg ott a tampon,nem olyan nehéz használni.

2011. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De ha rendszeres lesz akkor pont azon a héten! ="("

Egyáltalán mióta menstruálsz?

Miért van olyan érzésem, hogy most jött meg először?

2011. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, körül belül 1 éve( = nem régóta)
2011. márc. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!