Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm,...

Rendszertelen a menstruációm, lehet hormonzavar?

Figyelt kérdés
3éve jött meg 1X, 1,5 évig rendszertelen volt azonban 1,5 éve beállt 2hónapra azonban 10 napig tart. Nem gyanakodtam meg semmi mivel eléggé stresszes életet élek. Ma elmentem egy bőrgyógyászhoz mivel nagyon zsírosodik a hajam és ő elküldött endokrinológiai vizsgálatra. Az lenne a kérdésem h akkor most elkel e mennem nőgyógyászhoz, szűz vagyok meg fog e vizsgálni, meg most a beutalót a háziorvostól kérjem v kitől az endokrinológiai vizsgálatra és ezen a vizsgálaton mi lesz?? Köszi a válaszokat előre is!!!
2011. febr. 28. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2 havonta 10 napig? nem tűnik normálisnak....
2011. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem az, de addig naivan úgy gondoltam nincs semmi baj vagyis remélem nincs baj hogy csak a stresz és elmúlik ha véget ér ez az életvitelem de nem. és mostmár komolyan kezdek aggódni ráadásul egyre jobban zavar a hajam és így most ez van....
2011. febr. 28. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell elmenned nőgyógyászhoz, miért kéne?

Ha a hajad is zsírosodik és a ciklusod sincs rendben, akkor a hormonjaiddal van a baj, tehát endokrinológushoz menj, ahogy a bőrgyógyász is tanácsolta.

Ha ő nem adott beutalót, akkor a háziorvosodtól kérj.

2011. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. márc. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!