Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed abortusz után 3 hónappa...

Mira87 kérdése:

Missed abortusz után 3 hónappal normális ha fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja volt missed abortuszom és még mindig fáj a hasam ott ahol megtapadt a petezsák. Nem tudom normális-e? Ha már bármi féle fizikai munkát csinálok húzódik, fáj és még az együttlét a párommal is fájdalmas,sőt inkább utána... Kisebb műtét volt ,negyed óra helyett 2 órás volt. A terhességemet elveszítettem,a vetélés megkezdődött de csak zsugorodott és nem lökődött ki. Lehet van aki emlékszik rám,bár akkor a várandóság rovatban kérdeztem tőletek... :( Köszönöm előre mindenkinek :)Lassan 3 hónapja volt missed abortuszom és még mindig fáj a hasam ott ahol megtapadt a petezsák.
2011. febr. 27. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a nőgyógyászodhoz.
2011. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális. Én is azt tanácsolom, mielőbb jelentkezz be a nőgyógyászhoz és vizsgáljon meg alaposan! Lehet, hogy nem tudsz újra teherbe esni, ha nem kezelik vagy súlyosabb bajod is lehet. Ilyennel nem szabad játszani! Remélem azért, hogy semmi komoly!
2011. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Szerdán már megyek :S
2011. febr. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!