Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok fehér folyás, mitől...

Sok fehér folyás, mitől alakulhat ki?

Figyelt kérdés
legutóbbi mensim febr 12.én volt,és 4 napot tartott(máskor többet szokott), a párommal együtt voltunk 19én,védekeztün óvszerrel, pár napja pedig elég erős a fehér folyásom. 19 éves vagyok, nem kellene még baba:-s viszont azon görcsölök hogy nem-e az lehet:(
2011. febr. 24. 19:17
 1/4 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok vele, nekem is 4 napig tartott, alapból 6nap szokott lenni. Hasam is fáj, folyásom is van. Csak nekem febr 13.án volt az utolsó mensim, szerintem nem vagy terhes, ha nem volt semmi baj a gumival. Az okát nem tudom hogy mi lehet. De ha nagyon félsz tesztelj! Sok sikert!:)
2011. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. febr. 24. 21:25
 3/4 anonim válasza:
Na mi volt? :)
2011. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi szerencsére:) Március 8.án megjött a havim, annyira bő vérzéssel, hogy most azt nem tudom hova tenni
2011. márc. 11. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!