Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menszeszem, és épp...

Megjött a menszeszem, és épp olyankor amikor nem kellett volna. Később kellett volna megjönnie. Nincs valamilyen módszer amivel elmulaszthatnám, hogy rövidebb ideig tartson, mert épp beterveztem valamit?

Figyelt kérdés
Nincs valamilyen gyümölcs vagy valami módszer hogy elmulasszam a menszeszem?
2009. febr. 15. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A tervet módosítsd, mert ha egyszer felborítod a hormon rendszeredet, utána allig fogod várni, hogy helyre billenjen.

A busz után, és a fiúk után nem kell szaladni, menetrend szerint jön a másik, néha ugyan van késés, de ebbe még nem rokkant bele senki.

2009. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül a jobb fiúk tudják, hogy a jányok ilyen ósdi konstrukció szerint működnek - és ilyenkor nem sürgetnek semmit :-)
2009. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, (nekem is itt mondták) hogy hogyha tornázol akkor picit rövidebb lesz. Van benne valami igazság.
2009. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!