Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért volt most darabos a...

Miért volt most darabos a menszim? Utalhat valamilyen betegségre?

Figyelt kérdés
Nem görcsöltem nagyon, nem hinném azt sem, hogy korai vetélés lett volna, de nagyobb darabok voltak a menszimben. Ez mit jelenthet? Csak mert egy orvosi fórumon írták, hogy a vér nem darabosan távozik, ha igen, az nem normális, pláne ha nagy darabok vannak benne.
2009. febr. 14. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Az alvadt vér , sok oka van ,de egyik sem betegség, teljesen normális ha van egy-két alvadt darabka is benne. Mindenkinek szokott lenni.
2009. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
24%
nem igaz kedves válaszoló hogy mindenkinek szokott lenni, pasiknak pl. nem:)
2009. febr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj. Ha férfi orvos válaszolt, nem biztos, hogy rájött, pontosan mire gondolsz.

Tisztuláskor a méh belső falának relatíve vastag hámfelszíne leválik és ezért vérzik egyáltalán. A hám tehát minden hónapban megújul, miközben a régi kisebb-nagyobb darabkák formájában távozik.

2009. febr. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Petefészek cisztának a jele is lehet.Ultrahanggal meg tudják nézni.
2009. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha a következő menzeszeid is iyenek lesznek szerintem keress fel egy jó nőgyógyászt.Bizonyos hormonális változások is okozhatják.
2009. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is néha előfordul, megfigyeltem hogy akkor főleg mikor sokat ülök/fekszek (fekve szoktam tanulni és így vizsgaidőszakban...) keveset mozgok akkor lassabban ürül ki a vér és akkor kicsit bealvad és van hogy 1 nap szinte alig van meg másnap meg ilyen nagyobb alvadtdarabok.. Nem tudom, szerintem ez néha normális. Amúgy én évente járok nődokihoz szűrővizsgálatra és minden rendben volt eddig de ha te már régen voltál nődokinál és aggódsz emiatt akkor menj el egy kivizsgálásra, rákszűrés tényleg célszerű évente amúgy is :)
2009. jún. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!